Kansai Helios nič več v Ligi ABA 2, igrali bodo zgolj v domačem prvenstvu

2 hours ago 26
Košarkarji Kansaia Heliosa iz Domžal bodo v prihodnji sezoni nastopali zgolj v domačem prvenstvu in ne več v Ligi ABA 2. Razlog za takšno odločitev je napovedano zmanjšanje sponzorskih sredstev.
Read Entire Article