Je nižji davek na najemnine korak v pravo smer glede ureditve "najemniške džungle"?

8 hours ago 12
Je znižan davek na najemnine korak v pravo smer pri vnašanju reda na najemniški trg, saj so se mu zaradi prevelike višine vsi na veliko izogibali? Ali pa gre zgolj za "skrajni populizem in darilo lastnikom"?
Read Entire Article