Iranski nogometaši so po tekmi svetovnega prvenstva z Belgijo v slačilnici pustili sporočilo, v katerem so se Los Angelesu zahvalili za gostoljubje. "Prišli smo ponosni, tekmovali smo s častjo, odhajamo z dostojanstvom," so med drugim zapisali na velik list papirja. Iranci v ZDA pustili sporočilo o miru, spoštovanju in prijateljstvu
Iranski nogometaši so po tekmi svetovnega prvenstva z Belgijo v slačilnici pustili sporočilo, v katerem so se Los Angelesu zahvalili za gostoljubje. "Prišli smo ponosni, tekmovali smo s častjo, odhajamo z dostojanstvom," so med drugim zapisali na velik list papirja. 
2 hours ago
14








English (US)