Iranci v ZDA pustili sporočilo o miru, spoštovanju in prijateljstvu

2 hours ago 14
www.24ur.com Iranski nogometaši so po tekmi svetovnega prvenstva z Belgijo v slačilnici pustili sporočilo, v katerem so se Los Angelesu zahvalili za gostoljubje. "Prišli smo ponosni, tekmovali smo s častjo, odhajamo z dostojanstvom," so med drugim zapisali na velik list papirja.
Read Entire Article