Ida, ki je pela tako grdo, da so še mrtvi vstali od mrtvih in zapeli z njo še v Londonu in Busanu

3 hours ago 19
Ida, ki je pela tako grdo, da so še mrtvi vstali od mrtvih in zapeli z njo potuje v Združeno kraljestvo in Južno Korejo. "Lep občutek je, da bo film potoval tako daleč in dosegel občinstvo v različnih delih sveta," je dejala režiserka Ester Ivakič.
Read Entire Article