Glasbeni začetek šolskega leta na ALEJI SKY z Nipkejem & The Nipples

2 hours ago 25

Še vedno lahko sodelujete v nagradni igri Lej, podarjamo vse za brezskrben vstop v šolsko leto!, pri kateri bodo podelili 400 evrov v DESETAKIH.

Skupina Fed Horses je z včerajšnjim koncertom na ALEJI SKY dokazala, zakaj so  sinonim za izvirnost, pogum in iskrenost v slovenski glasbi. Prihodnji glasbeni torek z nastopom Nipke & The Nipples pa se bo kot darilo za prvi šolski dan začel izjemoma prej, ob 18. uri. Pripravite se na koncertno izkušnjo, ki presega klasičen rap nastop. Koncert je brezplačen, vstopnice zanj ne potrebujete.

Vse za skok v novo šolsko leto na enem mestu

Še do četrtka, 3. septembra, lahko sodelujete v nagradni igri Lej, podarjamo vse za brezskrben vstop v šolsko leto!. Podelili bodo 400 evrov v darilnih bonih DESETAK, v vrednostih 4 × 100 evrov. Sodelujete lahko ob vsakem nakupu nad 30 evrov, več o nagradni igri pa si lahko preberete na povezavi

Za nakupe tik pred začetkom pouka v ALEJI na enem mestu najdete vse, kar šolarji in dijaki potrebujejo za uspešen začetek novega šolskega leta. V Mladinski knjigiIntersparu in Müllerju lahko najdete vse od zvezkov, map, pisal in barvic do peresnic, šolskih torb, kalkulatorjev ter številnih drugih pripomočkov.

V modnih trgovinah ALEJE  lahko za vašega šolarja najdete kakovosten kos oblačila ali obutev ali preprosto preverite nove kolekcije. Popuste med drugim nudijo trgovine BuzzOffice ShoesDeichmannOkaidi in Sport VisionAnd by AndražMassEuropa 92s. Oliver Black LabelTom Tailor in Galileo.

Zadnji počitniški tango

ALEJA SKY bo danes ob 18. uri postala veliko plesišče, kjer bo v ospredju eleganten in strasten tango. Plesni večer je namenjen tako izkušenim plesalcem kot tistim, ki bi se s tangom ob sproščenem druženju radi šele spoznali.

Plesno razpoloženje bo tudi jutri, 28. avgusta, ko bo na ALEJI SKY zaključni dogodek Mini DJ Akademije. Mladi DJ-ji bodo med 17. in 18. uro pokazali nova znanja, pridružila pa se jim bo posebna gostja, znana slovenska didžejka DE XENIA. Vabljeni, da jih pridete podpret in skupaj z njimi zaključite glasbeno obarvan teden.

Ta sobota bo dan za ulično košarko

Na parkirišču pred ALEJO lahko to soboto, 29. avgusta, odlično izkoristite za igranje košarke s prijatelji v dinamičnem formatu trojk. Kvalifikacijski turnirji potekajo v različnih krajih po Sloveniji, septembra pa se bodo najboljše ekipe s posameznih turnirjev pomerile med seboj na velikem finalnem turnirju v Ljubljani. Svojo ekipo lahko prijavite na povezavi, ostali pa od 11. ure vabljeni k ogledu zanimivih dvobojev.

Promocijsko sporočilo

The post Glasbeni začetek šolskega leta na ALEJI SKY z Nipkejem & The Nipples appeared first on ZAupokojence.si.

Read Entire Article