"Glasba je moja stalna spremljevalka, od jutra do večera in obratno, in vedno bo tako"

2 hours ago 15
Za lepoto se je treba potruditi, pravi pianist Tomaž Pačnik, ki bo v soboto ob sončnem vzhodu nastopil v Štanjelu. Glasbenik je nedolgo nazaj prav tam prisluhnil neprekosljivemu zvenu jutranjega ptičjega orkestra in dobil idejo za letošnji dogodek.
Read Entire Article