S položitvijo cvetja so se danes dopoldne v Parku herojev poklonili vsem, ki so prispevali k uresničitvi slovenskih sanj o samostojni in neodvisni državi. Posebej so se spomnili treh Slovenjgradčanov - Bojana Štumbergerja, Željka Ernoiča in Vincenca Repnika -, ki so med osamosvojitveno vojno izgubil...