0 03.05.2024 21:33:56

Igrec približal Nafto prvi ligi

alesfevzer.com
Nogometaši Nafte 1903 so v Kranju storili velik korak k vrnitvi v elitno slovensko nogometno ligo.

Vodilna ekipa 2. SNL je z 2:1 premagal domači Triglav in drugouvrščenemu Primorju s tekmo več ušla na pet točk razlike.

Kazalo je sicer, da bodo Lendavčani še drugo tekmo zaporedoma ostali brez zmage, v prejšnjem krogu so doma remizirali z Rudarjem, a jih je rešil Stjepan Igrec, ki je odločilni gol dosegel v 88. minuti.
Prekmurci so povedli v deseti minuti z avtogolom Joshue Oghenrukeweja Okpolokpa, v 31. minuti je na 1:1 izenačil Edi Horvat.

TRIGLAV KRANJ - NAFTA 1903 1:2 (1:1)
Kranj, gledalcev 350, sodniki: Šabanagić, Kužnik, Švarc.
Strelci: 0:1 Okpolokpo (10.), 1:1 Horvat (31.), 1:2 Igrec (88.).
Triglav Kranj: Dovžan (od 2. Sorčan), Ljubijankić (od 60. Podbregar), Šimunović, Varešanović (od 77. Gibson), Momčilovski (od 60. Dakič), Jemec (od 46. Čeh), Okpolokpo, Karamarko, Draman, Horvat, Pokorn.
Nafta 1903: Neneth, Vuica (od 74. Polić), Dinnyes, Erniša (od 74. Lorant), Oštrek, Bešir, Paljk, Kumer (od 74. Gergö), Rebernik, Horvat (od 46. Igrec), Urh.
Rumena kartona: Draman; Horvat.