Nedeljsko dirko v Assnu je poleg prvega slavja Aija Ogure v elitnem razredu zaznamoval tudi srhljiv padec Marca Bezzecchija. Italijanski dirkač je pri izredno visoki hitrosti 200 kilometrov na uro padel in končal v varnostni ograji. Bezzecchi je na srečo dirkališče zapustil pri zavesti in je bil odpeljan v bolnišnico. Bezzecchi po grozljivem padcu odpeljan v bolnišnico
Nedeljsko dirko v Assnu je poleg prvega slavja Aija Ogure v elitnem razredu zaznamoval tudi srhljiv padec Marca Bezzecchija. Italijanski dirkač je pri izredno visoki hitrosti 200 kilometrov na uro padel in končal v varnostni ograji. Bezzecchi je na srečo dirkališče zapustil pri zavesti in je bil odpeljan v bolnišnico. 
1 hour ago
18












English (US)