Bezzecchi po grozljivem padcu odpeljan v bolnišnico

1 hour ago 18
www.24ur.com Nedeljsko dirko v Assnu je poleg prvega slavja Aija Ogure v elitnem razredu zaznamoval tudi srhljiv padec Marca Bezzecchija. Italijanski dirkač je pri izredno visoki hitrosti 200 kilometrov na uro padel in končal v varnostni ograji. Bezzecchi je na srečo dirkališče zapustil pri zavesti in je bil odpeljan v bolnišnico.
Read Entire Article