Barcelona si ne more privoščiti, da bi zamudila to priložnost: Hamza Abdelkarim se ne bo vračal v Kairo

2 hours ago 11
Nogomania Barcelona je obvestila Al Ahly, da bo izkoristila odkupno klavzulo za egiptovskega napadalca. Igralec bo podpisal pogodbo za naslednje tri sezone.
Read Entire Article