Anže Kopitar: Najtežje je bilo, ko sem šel zadnjič iz dvorane kot igralec
2 hours ago
14
Anže Kopitar je po 20 sezonah v Los Angelesu zaključil izjemno hokejsko kariero. Svežega "upokojenca" je ob robu svetovnega nogometnega prvenstva v LA-ju obiskal novinar Televizije Slovenija Leon Andrejka in z njim opravil daljši pogovor.