BW Linz je včeraj v avstrijski Bundesligi gostil Tirol. Tekma se je končala z rezultatom 3:2, zmage pa se je veselila domača zasedba. Mladi 22-letni Nik Prelec je dosegel zadetek in prispeval asistenco, kljub temu pa je Tirol ostal praznih rok.

Prelec je bil natančen v 40. minuti, ko je izid izenačil na 1:1. Tirol je v drugem polčasu zaostajal za dva zateka. Za znižanje zaostanka je v 77. minuti podal slovenski krilni napadalec, med strelce pa se je vpisal Tomić. Nik Prelec je odigral celotno tekmo, medtem ko je Ogrinec vstopil v 87. minuti.

Tirol ima po 30 odigranih tekmah skromnih 19 točk, kar jih uvršča na deseto mesto. V naslednjem krogu bo Tirol gostil Altach.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od KF
Naloži več novic iz Legionarji

Dodaj odgovor

Poglejte še

Graški dvojec že hladil penino, a na naslov bo še potrebno počakati

Graški Sturm je na vročem gostovanju pri LASK-u vse do zadnje četrtine dvoboja držal vodst…