Po hudi bolezni umrl picopek Matej, v gostilni so se poslovili od njega, cenili in spoštovali so ga

2 hours ago 20
ARTICLE AD

Pokopali ga bodo danes ob 12. uri.

KRIŽE – „Z žalostjo sporočamo, da nas je po hudi bolezni zapustil naš bivši, odličen sodelavec (picopek v Košuti in v Polani na Golniku) in prijatelj, Matej Ribnikar – Riba (Agasi). Rojen leta 1973. Bil je človek z nasmehom, vedno pripravljen pomagati, poln energije in dobre volje. Z njim odhajajo številni lepi spomini, ki bodo za vedno ostali z nami. Od Mateja se lahko poslovite v soboto, 15. 11. 2025, od 9.00 dalje v mrliški vežici na pokopališču v Kranju. Pogreb bo ob 12.00. Iskreno sožalje družini in bližnjim.
Riba, počivaj v miru,“
so zapisali na Facebooku v Baru Košuta Križe.

Prijeten gostinski lokal

Bar KOŠUTA Križe se nahaja na naslovu Cesta Kokrškega odreda 18 v Križah pri Tržiču. Obratuje kot gostinski lokal pod podjetjem Mertelj Aleksander s. p.. Gre za priljubljen lokal v vasi, znan po prijetnem ambientu, prijazni postrežbi in sproščenem vzdušju. Na spletnih ocenah, med drugim na Restaurant Guru, ima bar visoko oceno 4,5 od 5 na podlagi več kot sto ocen, gostje pogosto izpostavljajo dobro postrežbo, prijaznost osebja in domačno okolje.

Bar je aktiven tudi v lokalni skupnosti. Na Facebooku redno objavljajo dogajanje, med drugim kvize, dogodke in občasne posebne večere. Delovni čas se razlikuje po dnevih, običajno imajo med tednom odprto od jutranjih ur, ob koncih tedna pa tudi pozno v noč.

V preteklosti je bil bar povezan z več lokalnimi prireditvami, med drugim z moto zbori, ki so privabili veliko obiskovalcev. V zadnjih letih so večkrat iskali dodatno osebje, kar potrjuje, da lokal dobro obratuje in ima stalno bazo gostov.

Pripravil: Nadlani.si
Foto: www

The post Po hudi bolezni umrl picopek Matej, v gostilni so se poslovili od njega, cenili in spoštovali so ga first appeared on NaDlani.si.

Read Entire Article